Treballs de Fi de Grau del curs 2019-2020 (setembre)

Post publicat el
  • Del 7 al 10 de setembre
  • Obert al públic

El Grau de Disseny finalitza amb la presentació dels Treballs de Fi de Grau (TFG) per part dels i les estudiants de cada una de les mencions que es realitzen a EINA: Disseny Gràfic, Disseny d’Espais, Disseny de Producte, Creació Visual i Cultura del Disseny.

Disseny Gràfic

Dimarts 8 de setembre, 9.00h.

Comissió avaluadora: Andreu Balius, Laia Clos, Pilar Gorriz, Anna Solsona

  • Fernanda Carvajal / Mayahuel
  • Clara Faner / La Badalona
  • Ana Felipe / 11º 12º 13º
  • Natura Ferrer / Pioneres
  • Anna Fuentes / Veggo lunch
  • Enrique Muñiz / Okappi
  • Albert Villegas / SOS Costa Brava

Dimecres 9 de setembre, 9.00h

Comissió avaluadora: Andreu Balius, Laia Clos, Pilar Gorriz, Dani Rubio

  • Clara Font / El procés del procés
  • Alejandro Fuentes / La ideal
  • Anna Garriga / Riu riu
  • Anna Milla / Mix me
  • Diego Gil de Biedma / Sin sentido consentido
  • Adeline Paulina / Artretail
  • Anna Rovira / Climate chance

Disseny d'Espais

Dijous 10 de setembre

Comissió avaluadora: Anna Bach, Albert Crispi, Mariona Espinet

  • 15.45h - Marc Gómez / La Peguera - Co-habitatge
  • 16.30h - Clara Pujol / coHabitar l'Autonomia
  • 17.15h - Núria Rojas / Un espacio para tu inicio - La moda a tu medida

Creació visual

Dijous 10 de setembre, 12.00h

Comissió avaluadora: Elena Bartomeu, Artur Muñoz, Salvador Sunyé

Disseny de producte

Dilluns 7 de setembre, 9.00h

Comissió avaluadora: Jordi Blasi, Ester Pujol

  • 9.00h - Laia González/ Estris
  • 9.45h - Jordi Farriol / Fishdrum: Swimming Earbuds
  • 10.30h - David Molinero / Kaneda
  • 11.15h - Andreu Buqueras / Haul

Dimarts 8 de setembre, 9.00h

Comissió avaluadora: Joana Bover, Oriol Ventura

  • 9.00h - Bruno Blay / Lampara Pausa
  • 9:45 - Davíd Martí / Bombeta TAP27
  • 10.30h - David Aranzana / Flux
  • 11.15h - Ignasi Vidal / NMIK

Dimecres 9 de setembre, 9.00h

Comissió avaluadora: Fanny Basanta, Júlia Esqué

  • 9.00h - Maria Mestre / Terrabee
  • 9.45 - Llibert Ferrer / MBB
  • 10.30h - Adrià Carretero / Add It
  • 11.15h - Marina Gallego / Oraia